Arthur Hiou

 1. Kadavra Full izle  4.7
  Gerilim, Gizem 
  Megan Reed, bir polis iken yaşadığı korkunç olaylar sonrası kendini uyuşturucuya vermiş ve bir bağımlı olmuştur. Ancak bağımlılığı hem işinden hemde hayatından olmasına sebep olmuş, bu sebeple Megan tedavi görmek üzere kliniğe yatmayı kabul etmiştir. Zorlu süreçlerin ardından bağımlılığından kurtulan ve psikolojisini düzelten kadının, polisliğe dönememesi sebebiyle yeni bir işe ihtiyacı vardır. Aradığı işi de tedavi gördüğü hastenin morgunda bulur. Gece nöbetçisi olacak ve gelen cesetleri fotoğraflayıp onlara ilk incelemeyi yapacak olan Megan'a işin zor olduğu söylense de yapabileceğini söyler ve işi alır. Bir gece, morga her gece gelenlerden farklı bir ceset getirilir. Bir şeytan çıkarma ayini sırasında ölmüş Hannah Grace isimli genç bir kadavradır gelen. Ailesi ve bir papaz tarafından gerçekleştirilen ayin başarısız olmuş ve Hannah ölmüştür. Cesedi getiren adam, taşıyıcı ölürse şeytan başka bir kurban bulur kendisine gibi şaka tadında uyarılar yapsa da Megan dosyayı alır. Ancak yaptığının hayatının en büyük hatası olduğunu ve ölenlerin ölü kalmadığını öğrenecek Reed, hayatta kalabilmek için hayatının en korkunç gecesini geçirecektir. Kadavra Full izle, Kadavra Filmini HDfilmler.net adresimiden HD kalitede Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
  Türkçe Altyazı
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 4.7
  • 452
  • 0
  Gurulu mary 1080p izle  5.4
  Aksiyon, Gerilim 
  Mary adında bir suikastçının başından geçen olayları aktaran yapımın yönetmen koltuğunda Babak Najafi yer alıyor. Mary Boston civarında adından sıklıkla bahsedilen bir suç örgütü için paralı olarak çalışmaktadır. Görevi suç çetesinin verdiği isimleri ortadan kaldırmaktır. Bir gün kendisine bir uyuşturucu çetesinin liderini öldürmesi gerektiği şeklinde bir görev verilir. Bu görevi de başarıyla yerine getirdikten sonra Danny'nin bir oğlunun olduğunu öğrenir. Aniden vicdan azabı duymaya başlar. Küçük yaşta bir çocuğu babasız bırakmış olduğunu bildiğinden dolayı sokaklarda çocuğu bulmak için çaba sarf eder. Çocuğu bulduktan sonra ise işini terk ederek hayatını bu çocuğa adayacaktır. Proud Mary izle yazarak filme erişebilirsiniz. Gurulu Mary 1080p izle, Gurulu Mary filmini HD kalitede ve Türkçe Dublajlı olarak HDfilmler.net adresimizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
  Türkçe Dublaj
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.4
  • 175
  • 0
  Süper Polisler 2 1080p izle  5.9
  Gizem, Komedi 
  İlk Süper Polisler filminin üzerinden geçen birkaç senenin ardından Süper Polisler 2, polis memurlarının hikâyesini anlatıyor. Polis memurları, Fred Savage'ı ölümüne neden olan bir yolculuğa çıkarmanın ardından, Spurbury Polis Departmanından kovulurlar. Mac, eski patronu Kaptan O'Hagen'dan bir gün; ekipleri toplamak ve Kanada'da gerçekleşen bir balık avına çıkmak adına telefon alır. Kanada’ya varan ekip, O'Hagen'ın Vermont Valisi Jessman ile bir toplantı yapmak için niyette olduğunu anlar. Jessman'ın söylediklerine göre yakın zamanda bir arazi araştırması yapılacaktır. Kanada’da bulunan bir arazinin ise, Amerika Birleşik Devletleri’nin toprağı olduğu tespit edilir. Vali bu bölgeyi, Kanada Kraliyet Polisi’nden devralma amacıyla polis departmanı kurulmasının gerektiğini söyler. Polis grubuna bu görevi teklif etmesinin ardından, başarılı olunması durumunda eskisi gibi gerçek birer polis olacaklarının da sözünü verir. Ancak ekibin başarılı olması bir mucizedir. Süper Polisler 2 izle seçeneklerinde dublaj ve altyazı seçenekleri mevcuttur. Süper Polisler 2 1080p izle, Süper Polisler 2 Filmini HDfilmler.net aderesimizden 1080p kalitede ve Türkçe Dublajlı izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
  Türkçe Dublaj
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.9
  • 254
  • 0
hdfilmler.net isimli sitemizde bulunan tüm videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşıma açık olan ortamlarda bulundurulmaktadır. Sitemizde sadece youtube.com, mail.ru vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açık olan videoları yayınlamaktadır. Kendi server'ımıza asla yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdfilmler.net sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği taktirde hak sahipleri "[email protected]" adresine gerekli belgelerle videoların kaldırılması talebinde bulunabilir.

Neredeyse tüm insanların ortak hobisi olan film izlemek, göreceli bir kavram olmaktan çıkıp, sıradan bir insanın günlük programına yerleşecek kadar değerli bir hal almıştır. Yerli, yabancı fark etmeksizin neredeyse hayatımızın çoğunu film izlerken geçiriyoruz. Mantıklı bir pencereden bakıldığı zaman, film izlemek insanları kaostan ve suçtan uzak tutmaktadır. İzlerken sizi sürükleyen ve stresinizi alan filmler elbette ki, sizin ruh halinize de hitap edecektir. Her şeyden öte film izlemek, Vakit geçirmek adına en güzel aktivitelerden biri olmuştur.
Her Zevke Göre Filmler
İnsanların en sıkıldığı anlarda imdadına yine teknoloji yetişiyor. Okulda, evde, metroda veya seyahat ederken, hemen akıllı telefonlara veya bilgisayarlara sarılıp, arama motoru ile hd film izle araması yapıp, yolculuğundaki veya evdeki boş geçirdiği süreyi kısaltmak istiyor. Üstelik herhangi bir sınırlama yok, her zevke, her renge göre ve ne tarz hoşlanıyorsanız aradığınız filmi bulmak mümkün. Ya da beynimiz bize film izle komutunu verdiği zaman istemsizce film sitesinde buluyoruz kendimizi. İsterseniz hdfilmler, isterseniz cihazınıza göre 4k veya full hd filmleri tercih edebilirsiniz.Aynı zamanda aradığınız her filmi ister Türkçe dublaj film izle, ister Türkçe altyazılı film izle komutlarını kullanarak aradığınız filmi kolayca, saniyeler içince bulabilirsiniz.
Yabancı Filmler
Ülkemizde yerli filmlerimizden çok yabancı filmlerin tercih edilmesi, yabancı film izle kategorisini oluşturmuştur. Hem alt yazılı biçimde, hem de Türkçe dublaj seçeneği bulmak mümkün, zevkinize ve tercihinize göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca üç boyutlu (3d) filmlere ulaşmak da çok zor değil. Gerekli teçhizat olduktan sonra, film dünyası emrinize amade!
En Çok İzlenen Filmler
Bazen önünüze öyle çeşit filmler gelir ki, aklınızda ne izleyeceğinize dair bir fikir yoksa bu noktada devreye IMDB puanı girer. IMDB puanı izleyiciler tarafından filmlerin yorumlanmış halidir. Kaliteli ve eşsiz bir film izlemek istiyorsanız, IMDB puanını göz önüne alarak seçim yapabilirsiniz.
Yerli Filmler
Ağırlıklı olarak komedi alanında başarı yapmış yerli filmler, geçmişten günümüze bol miktarda tercih sebebidir. Ayrıca son zamanlarda ülkemizde sinema sektörünün gelişmesi ile birlikte yerli film izle kategorisinde talep ve izlenme artmıştır. Ayrıca film sitesi içerisinde full hd film izle seçeneği de mevcut. Tüm bu imkanlar önümüze serilmişken neden film izlemiyorsunuz ki. Hemen full film izle seçeneğini kullanabilirsiniz.

HD Filmler


HD Film izle