Don Mancini

 1. Seed of Chucky Türkçe Dublaj izle  5
  Korku 
  Katil Bebek Chucky geri dönüyor! Bu kez bambaşka koşullar altında. Kuklacı Tiffany ile beraber yetiştirdikleri çocuk normal olarak ki kendi tarzları doğrultusunda en iyi şekilde yetişmiş olacaktır. Bu kaçınılmaz durumun da bir bedeli vardır. Katil olarak büyüyen bu çocuk bununla birlikte son derece merhametsiz, parlak zeka ve gülmece duygusu ziyadesi ile gelişmiş biridir. Chucky’i yakından tanıyoruz fakat bir de gelini var ki sormayın! Bu kere perde onlarla açılıyor ve meraklısına bildikleri o tatta bir duygu yaşatıyorlar.
  Türkçe Dublaj
  • 2004
  • ABD,Romania
  • 1080P
  • IMDb 5
  • 133
  • 0
  Chucky Geri Dönüyor 1080p izle  5.1
  Gerilim, Korku 
  Chucky efsanesinin başkahramanı olan ve ilk filmde kendini ailesinin ölümünden dolayı suçlayan Nica, 4 yıl akıl hastanesinde yatarak cezasını tamamlamak zorunda kalmıştır. Chucky'nin ailesine zarar verdiğini düşünmeyen Nica kendisini suçlamaya devam eder. Nica hastanede kaldığı süre içerisinde psikiyatrist gözetiminde grup terapisi alır. Bu terapilerden bir tanesine doktor bir terapotik bebek getirir. Bu bebek hastaneye geldikten sonra beklenmedik şekilde garip olaylar yaşanmaya başlar. Akıl hastanesinde nedeni bilinmeyen garip ölümler sık sık görülür. Nica akıl sağlığını yitirdiğini düşünmektedir. Nica'ya yardım etmek için ise Chuck'nin rakibi Andy hastaneye gelir. Bunu başarmak için Tiffany'yi aşması gerekir. Chucky geri dönüyor izle yazarak filme erişebilirsiniz. Chucky Geri Dönüyor 1080p izle, Chucky Geri Dönüyor filmini HDfilmler.net adresimizden Türkçe dil seçeneğiyle birlikte 1080p kalitede izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
  Türkçe Dublaj
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.1
  • 662
  • 0
hdfilmler.net isimli sitemizde bulunan tüm videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşıma açık olan ortamlarda bulundurulmaktadır. Sitemizde sadece youtube.com, mail.ru vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açık olan videoları yayınlamaktadır. Kendi server'ımıza asla yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdfilmler.net sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği taktirde hak sahipleri "[email protected]" adresine gerekli belgelerle videoların kaldırılması talebinde bulunabilir.

Neredeyse tüm insanların ortak hobisi olan film izlemek, göreceli bir kavram olmaktan çıkıp, sıradan bir insanın günlük programına yerleşecek kadar değerli bir hal almıştır. Yerli, yabancı fark etmeksizin neredeyse hayatımızın çoğunu film izlerken geçiriyoruz. Mantıklı bir pencereden bakıldığı zaman, film izlemek insanları kaostan ve suçtan uzak tutmaktadır. İzlerken sizi sürükleyen ve stresinizi alan filmler elbette ki, sizin ruh halinize de hitap edecektir. Her şeyden öte film izlemek, Vakit geçirmek adına en güzel aktivitelerden biri olmuştur.
Her Zevke Göre Filmler
İnsanların en sıkıldığı anlarda imdadına yine teknoloji yetişiyor. Okulda, evde, metroda veya seyahat ederken, hemen akıllı telefonlara veya bilgisayarlara sarılıp, arama motoru ile hd film izle araması yapıp, yolculuğundaki veya evdeki boş geçirdiği süreyi kısaltmak istiyor. Üstelik herhangi bir sınırlama yok, her zevke, her renge göre ve ne tarz hoşlanıyorsanız aradığınız filmi bulmak mümkün. Ya da beynimiz bize film izle komutunu verdiği zaman istemsizce film sitesinde buluyoruz kendimizi. İsterseniz hdfilmler, isterseniz cihazınıza göre 4k veya full hd filmleri tercih edebilirsiniz.Aynı zamanda aradığınız her filmi ister Türkçe dublaj film izle, ister Türkçe altyazılı film izle komutlarını kullanarak aradığınız filmi kolayca, saniyeler içince bulabilirsiniz.
Yabancı Filmler
Ülkemizde yerli filmlerimizden çok yabancı filmlerin tercih edilmesi, yabancı film izle kategorisini oluşturmuştur. Hem alt yazılı biçimde, hem de Türkçe dublaj seçeneği bulmak mümkün, zevkinize ve tercihinize göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca üç boyutlu (3d) filmlere ulaşmak da çok zor değil. Gerekli teçhizat olduktan sonra, film dünyası emrinize amade!
En Çok İzlenen Filmler
Bazen önünüze öyle çeşit filmler gelir ki, aklınızda ne izleyeceğinize dair bir fikir yoksa bu noktada devreye IMDB puanı girer. IMDB puanı izleyiciler tarafından filmlerin yorumlanmış halidir. Kaliteli ve eşsiz bir film izlemek istiyorsanız, IMDB puanını göz önüne alarak seçim yapabilirsiniz.
Yerli Filmler
Ağırlıklı olarak komedi alanında başarı yapmış yerli filmler, geçmişten günümüze bol miktarda tercih sebebidir. Ayrıca son zamanlarda ülkemizde sinema sektörünün gelişmesi ile birlikte yerli film izle kategorisinde talep ve izlenme artmıştır. Ayrıca film sitesi içerisinde full hd film izle seçeneği de mevcut. Tüm bu imkanlar önümüze serilmişken neden film izlemiyorsunuz ki. Hemen full film izle seçeneğini kullanabilirsiniz.

HD Filmler


HD Film izle

iddaa tahminler